Tanışalım

Murat Güngör Kimdir? Sivas'lı Murat Güngör

Takviye Kuvvet (Sanal Hayat Danışmanı) Kimdir?
Kendini Dijital Topluma Allah ile, Alemlere Sultan Peygamberimiz Muhammed (S.A.V) anlatmaya adamış ayrıca teknolojik yardım severliği kendine elbise edinmiş 1992 doğumlu Murat GÜNGÖR’dür. Sivas doğumludur ve Sivas’ta yaşamaktadır. Anadolu Teknik Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Web Tasarım ve Programlama dalı mezunudur. Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden eğitim almıştır. Erzurum Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler Tanıtım ve Reklamcılık  bölümünden eğitim alarak mezun olmuş ve diploma almaya hak kazanmıştır.

Neden Takviye Kuvvet ve Neden Sanal Hayat Danışmanı?
Bilgisayar bilimini öğrenmeye başladığı Lise 1. sınıftan itibaren ailesinin, arkadaşlarının, komşularının, abilerinin, ablalarının her türlü bilgisayar sorununa çözüm araması ve sorunlarını gidermesi ile çevresinin ona takmış olduğu bir lakaptır Takviye Kuvvet. “Yapamam, zamanım yok, beceremem, ya arkadaş bi bitmediniz” gibi düşüncelerden uzak her öğrendiği yeni bilginin sadakasını vermek için çevresine gönüllü olarak yardım etmesi onun bu lakabının pekişmesine sebep olmuştur. Ayrıca Sivaslı esnaflara bilişim alanında yardımcı olması ile de takviye kuvvet olmaktadır.

Sanal Hayat Danışmanı unvanı ise son 4 yıldır sosyal medya üzerine araştırmalar yaparak, bir çok konuda çevresine rehberlik etmesi ile oluşmuş bir unvanıdır.

  • Ailelerin gerçek hayatta evlatlarını koruması ancak sanal hayatta yetersiz kalması,
  • Şahısların sanal hayat kurallarını bilmeyerek bilinçsizce yanlış davranışlar sergilemesi,
  • Yerel esnafın, işletme ve firmalarını sanal hayattan uzak tutması veya İnternet de doğru şekilde var olamaması,

gibi başlıklar üzerine bir çok eğitim, seminer, makale ve projeler hazırlayarak toplumunun hızla dijital ortama yani sanal hayata adapte olması için çalışmalar yürütmektedir.

Sanal Hayat Danışmanı Olarak Hedefi Nedir?
Sanal hayata girerken gerekli eğitimleri, güvenlik önlemlerini almayarak tedbirsiz bir şekilde yol alan ailelere, çocuklara, gençlere, işletme sahiplerine, kurumlara en iyi eğitimleri ve danışmanlığı sağlayarak, insanımızın;

“Sanal Hayat Bilinç Düzeyi Dünyada En Yüksek Toplum”

unvanına sahip olması için çalışmalar yapmaktadır. (Sosyal Medya’da gönül kıran değil gönül yapan toplum olması için azimle çalışmaya niyet etmiştir.)

Takviye Kuvvet Olarak Hedefi Nedir?
Ağaca çıkmak istiyorsan yıldızları hedef alacaksın sözünü kendine kural edinen Takviye Kuvvet,

“Dünya E-ticaret Merkezi Başkanı Murat GÜNGÖR”

olmak için çalışmaktadır.

Ahiret İçin Hedefi Nedir?
Allah’ın rızasını ve cemalini kazanarak Kevser Havuzu başında Peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v) mübarek elinden su içmektir.

Kuran’ı akletmeye, en güzel örnek insan Hz. Muhammed’i örnek almaya ve kulla Allah arasında ki gizliliğe saygı duyarak/dikkat ederek tebliği görevini yapmaya niyetlidir.