Tanışalım

 

Murat Güngör Kimdir? Sivas'lı Murat Güngör

Takviye Kuvvet (Sanal Hayat Danışmanı) Kimdir?
Kendini teknolojik yardım severliğe adamış 1992 doğumlu Murat GÜNGÖR’dür. Sivas doğumludur ve Sivas’ta yaşamaktadır. Anadolu Teknik Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Web Tasarım ve Programlama dalı mezunudur. Ayrıca Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler Tanıtım ve Reklamcılık  bölümlerinden eğitim almıştır.

Önümde bir hedef varsa,
geceleri uykusuz kalır,
sabahları; bilgisayar başında karşılar.
Var olanı değil, olmayanı yapmaktan zevk alır.

Neden Takviye Kuvvet ve Neden Sanal Hayat Danışmanı?
Bilgisayar bilimini öğrenmeye başladığı Lise 1. sınıftan itibaren ailesinin, arkadaşlarının, komşularının, abilerinin, ablalarının her türlü bilgisayar sorununa çözüm araması ve sorunlarını gidermesi ile çevresinin ona takmış olduğu bir lakaptır Takviye Kuvvet. “Yapamam, zamanım yok, beceremem, ya arkadaş bi bitmediniz” gibi düşüncelerden uzak her öğrendiği yeni bilginin sadakasını vermek için çevresine gönüllü olarak yardım etmesi onun bu lakabının pekişmesine sebep olmuştur. Ayrıca Sivaslı esnaflara bilişim alanında yardımcı olması ile de takviye kuvvet olmaktadır.

Sanal Hayat Danışmanı unvanı ise son 4 yıldır sosyal medya üzerine araştırmalar yaparak, bir çok konuda çevresine rehberlik etmesi ile oluşmuş bir unvanıdır.

  • Ailelerin gerçek hayatta evlatlarını koruması ancak sanal hayatta yetersiz kalması,
  • Şahısların sanal hayat kurallarını bilmeyerek bilinçsizce yanlış davranışlar sergilemesi,
  • Yerel esnafın, işletme ve firmalarını sanal hayattan uzak tutması veya İnternet de doğru şekilde var olamaması,

gibi başlıklar üzerine bir çok eğitim, seminer, makale ve projeler hazırlayarak toplumunun hızla sanal hayata adapte olması için çalışmalar yürütmektedir.

Sanal Hayat Danışmanı Olarak Hedefi Nedir?
Sanal hayata girerken gerekli eğitimleri, güvenlik önlemlerini almayarak tedbirsiz bir şekilde yol alan ailelere, çocuklara, gençlere, işletme sahiplerine, kurumlara en iyi eğitimleri ve danışmanlığı sağlayarak, insanımızın;

“Sanal Hayat Bilinç Düzeyi Dünyada En Yüksek Toplum”

unvanına sahip olması için çalışmalar yapmaktadır.

Takviye Kuvvet Olarak Hedefi Nedir?
Ağaca çıkmak istiyorsan yıldızları hedef alacaksın sözünü kendine kural edinen Takviye Kuvvet,

“Dünya E-ticaret Merkezi Başkanı Murat GÜNGÖR”

olmak için çalışmaktadır.