Değişime Başla

KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm Nedir?

KOBİ’ler için dijital dönüşümün artık çok önemli bir noktaya geldiği günümüzde sağlıklı ve doğru şekilde bilinçlendirici bir web sitesini daha yayına açmış bulunmaktayım. Yıllar önce lise 2. sınıfta yaşamış olduğum ilde durmadan manav zinciri açan birisine yirminci şubeyi açtıktan sonra artık bir şubede İnternete açalım demem üzerinden yıllar geçti. O açmadı ama açanlar güzel örnek oldular bize.

Milletçe artık hepimiz yaptığımız her işi marka yapmak için çalışmalıyız ve dijital dönüşüm ile ürettiklerimizi, hizmetlerimizi dünya insanlığının kolay şekilde erişimine sunmalıyız.

KOBİ’ler için yeni teknolojiler çok karmaşık geliyor ancak bu teknolojilere adım atmayanlar çok kısa süre içinde yok olmaya mahkum olacaktır. Aklınıza yatan bir yere çiğ köfte dükkanı kurup, dükkanda müşteri beklemeniz ile olacak işleri geçeli çok oldu. Artık o dükkandan alışveriş yapanların yerini telefondan alışveriş yapan bir nesil dolduruyor.

Nesil değişiyor ise artık patronlarda gelenekçilik dışına çıkarak teknolojik dönüşüme cesaret etmelidir.

Bu değişimde aydınlatıcı bir çok yazıyı yeni sitemizde paylaşıyor olacağız. Sizlerde yazar olabilir ve katkı sunabilirsiniz.